fbpx

UTMA 8“ spaudos konferencija: D.Dirksčio gėlės varžovui ir atsakymas S.Maslobojevui, D.Rimkaus kaltinimai „Kuvaldai“ bei M.Narausko ir D.Dirksčio žodžių karas

 Jau balandžio 19-ą dieną UTMA kovos menų organizacija Kauno sporto Halėje surengs „UTMA 8“ turnyrą, kuriame šį kartą žiūrovai išvys ir pirmąsias organizacijos titulines kovas.

Pagrindinėje vakaro dvikovoje susitiks UTMA „absoliučios“ svorio kategorijos“ (angl. „pound-for-pound“) reitingo lyderis Dominykas Dirkstys (4-1 UTMA), kuris bandys pasiekti revanšą prieš Mindaugą Narauską (2-1 UTMA).

Pirmą kartą M.Narauskas ir D.Dirkstys susitiko 2023 m. lapkritį, o tada M.Narauskas sugebėjo D.Dirkstį pasiųsti į nokdauną trečiajame raunde ir galiausiai laimėjo teisėjų sprendimu. Tą kartą kovotojai buvo sutikę dėl kovos svorio kategorijoje iki 84 kg. Svėrimų metu M.Narauskas svėrė 77,7 kg, tuo tarpu D.Dirkstys – 84,2 kg.

Šį kartą kova vyks kikbokso taisyklėmis svorio kategorijoje iki 80 kg, 5 raundus po 3 minutes.

Antroje pagrindinėje vakaro kovoje dėl „Muay Thai“ svorio kategorijos iki 67 kg titulo susikaus Vitas Karosas (2-1 UTMA) ir Arnestas Naujokas (3-1 UTMA).

„UTMA 8“ turnyre taip pat taip pat svorio kategorijoje iki 75 kg pagal kikbokso taisykles kovos Matas Pultaražinskas ir Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus (3-2 UTMA).

Sekmadienį vykusioje išankstinėje spaudos konferencijoje dalyvavo visi šie šeši kovotojai, kuriems buvo suteiktas įžanginis žodis.

„Esu puikiai išsilaikęs, laukiu kovos“, – sakė M.Pultaražinskas.

„Viskas labai gerai, negaliu atsidžiaugti būdamas Lietuvoje, man čia viskas kelia šypseną, mėgaujuosi gyvenimu“, – pasakojo D.Rimkus. „Man net ir lietus džiugina, nes Tailande vien karšta, o čia smagu ir prasibėgti, yra šeima, palaiko žmonės“.

„Galėtų būti truputį šilčiau, bet viskas gerai“, – pasakojo V.Karosas.

„Esu puikiai nusiteikęs, džiaugiuosi vėl sugrįžęs prie šios aplinkos. Esam nusiteikę ir pasiruošę, laukiame“, – sakė A.Naujokas.

„Svoris juda ir nesvarbu, kad nebus to svorio daug, aš vis tiek esu žvėris“, – sakė D.Dirkstys, kuris nenorėjo prisėsti šalia A.Naujoko ir D.Rimkaus.

Netrukus atėjus M.Narauskui, D.Dirkstys įteikė jam gėlių puokštę.

„Čia man? Dominykai, nenešk tų dovanų man, atsibodai. Neši ir neši kaip įsimylėjęs kokią mergą, tikrai atsibodo“, – sakė M.Narauskas. „Padovanok kokiai mergaitei gal“.

„Esu geras žmogus, man reikės tave mušti, bet duodu ir kažką gero“, – atsakė D.Dirkstys.

„Nesidaryk gėdos“, – sakė M.Narauskas

„Galvoji man gėda tau gėles padovanoti? Pas mane nėra tokio dalyko“, – sakė D.Dirkstys. „Aš ir tau nunešiu ir mergytei nunešiu, turiu „fanieros

„Nupirkai penkias suvytusias tulpes“, – atšovė M.Narauskas.

„Daugiau nenusipelnei, ateityje, jeigu būsi geras, galbūt bus daugiau“, – sakė D.Dirkstys ir prisėdo į savo vietą.

Spaudos konferencijos vedėjo paklausus, ką po paskutinės tarpusavio kovos su M.Narausku keitė D.Dirkstys, šis teigė, kad padarė didžiulį progresą.

„Įdėta daug sunkaus darbo. Praėjusioje kovoje viskas ėjo pagal planą, bet buvo padaryta klaida. Tai nieko nekeičia, dirbu sunkiai. Pamačiau daug skylių jo žaidime, yra paruoštas geras planas, esu geros formos. Palyginus su tuo, koks buvau tada ir koks esu dabar, tai dabar duočiau sau į skudurus. Esu jaunas, dar labai greitai tobulėju, stiprėju ir augu. Pamatysite didelį progresą nuo tos kovos“, – sakė D.Dirkstys.

„Aš jaučiuosi gerai ir matau, kad Dominykas vaikšto susirūpinęs“, – sakė M.Narauskas.

„Kodėl turėčiau būti susirūpinęs?“, – klausė D.Dirkstys.

„Vaikštai, stresuoji, trini tuos delnus“, – aiškino M.Narauskas. „Jaudulio nepaslėpsi“.

„Pažiūrėk į mano akis“, – ragino D.Dirkstys. „Tu pats viską žinojai trečiame raunde, viskas tau buvo aišku, aš mačiau tavo akis. Mačiau tavo akis, tu nenorėjai ten būti“.

„Aš ir mačiau tavo akis, į šonus žiūrėjo“, – sakė M.Narauskas.

Taip pat nemažą dalį laiko buvo kalbėta apie geriausią Lietuvos kikbokso kovotoją, buvusį „Glory“ čempioną Sergejų Maslobojevą, kuris įsivėlė į žodžių karą su D.Dirksčiu bei D.Rimkumi.

S.Maslobojevas buvo sulaukęs D.Dirksčio kvietimo į vieno raundo sparingą bokso taisyklėmis, tačiau pats pasiūlė 3 raundų po 3 minutes sparingą kikbokso taisyklėmis.

„Buvau šią savaitę pasiūlęs susitikti 1 raundą bokso taisyklėmis, bet negavau atsakymo, prarado jis savo šansą. Prarado jis savo akciją, bet dar ne vakaras, dar ne vakaras“, – sakė D.Dirkstys. „Dabar mintys į Mindaugėlį, bet pasiimsime visus, nepasislėps nei vienas“.

D.Rimkus taip pat išsakė nuomonę apie S.Maslobojevą ir Matą Stebuliauską, kurie apie D.Rimkų kalbėjo S.Masobojevo tinklalaidėje. Vėliau D.Rimkus „instagrame“ išsakė savo nuomonę, jog „Fighter House“ klube jis nesulaukė pagarbos.

„Jis treniruoja „Fighter House“, o ten yra žmogus, kuris tikriausiai jį pastūmėjo pasireikšti, kaip kad S.Maslobojevas, kuris yra „nupezęs“ ir į pensiją einantis steroidų maišas. Aišku, jis ten geriausias, toks ir anoks, bet svarbiausia yra žmogiškumas, turime visi vienus palaikyti ir gerbti. Pažiūrėkite, ką jis daro – paėmė iš M.Stebuliausko interviu, kur turėtų kalbėti apie jį, bet iškirpo dalį, kur šnekama apie mane ir mano santykius su mano senu klubu. Ant to jis žaidžia. Jis iš manęs juokaudavo, kad esu „instagrameris“ ar „tiktokeris“, bet pažiūrėkite, ką jis dabar daro. Man tai yra nepagarbu“, – sakė D.Rimkus.

„Jis sako, kad mes kalbame apie jį dėl naudos, bet juokinga, kad mes minėjome tai, kad jis mus nuolat mini. Jis sako, kad dėl jo norime kažkur nujoti, bet kas pradėjo tas kalbas, kas čia važiuoja be perstojo? Jeigu jis nori per pusę valandos uždirbti tūkstantį eurų, galime šiandien jį patikrinti dėl steroidų ir bet kuriuo atveju duoti tūkstantį eurų. Žmonėms, kuriems neaišku, būtų aišku“, – siūlė D.Dirkstys.

„Maslobojevai, nekąsk rankos iš kurios valgai. Jeigu ne aš, ne Dominykas, niekas tavo „nupezusių“ kalbų neklausytų, nes nėra „podcasto“, kur nepamini mano arba Dominyko vardo. Tu esi visiškai neįdomus žmogus. Gerai, pasiekimai ir t.t., bet į subinę susibadęs tų adatų, galėčiau ir aš „šauti“ steroidų ir t.t. bei rodyti tuos pasiekimus. Pažiūrėkite, kaip atrodo normalus vyro kūnas, be jokių nesąmonių, nors gal kartais saldainių ir persivalgau.

Nors dabar esu susikoncentravęs į M.Pultaražinską, su kuriuo niekaip nesusitinkame penkerius metus, o jis čia išvedė mane iš kantrybės“, – kalbėjo D.Rimkus.

„Čia taip apie Maslobojevą užsivedė, jog atrodo prieš jį kovos, o ne prieš mane. Bet suprantu jo pyktį“, – įsiterpė M.Pultaražinskas.

„Aš Matui jaučiu didžiausią pagarbą iš visų čia esančių, jis vertas didžiausios pagarbos, nes yra lengva, kai visada laimi, bet kai pralaimi porą kartų iš eilės, pradedi savęs klausinėti. Reikia jėgų iš vidaus ir iš išorės, jis yra pavyzdys, kas yra kovotojas. Kai ateina sunkesnis laikotarpis, tai ir parodo, koks tu esi kovotojas. Mes būsime geriausios formos ir tikiuosi, kad dešimt metų žmonės atsisukinės šią kovą“, – aiškino D.Rimkus.

„Man pačiam labai svarbu nutraukti pralaimėjimų seriją, nes UTMA nesu dar iškovojęs pergalių. Nokautuosiu Rimkų“, – žadėjo M.Pultaražinskas.

Netrukus žodis buvo duotas ir V.Karosui bei A.Naujokui, kurie visą tą laiką tiesiog ramiai sėdėjo.

„Mes esame ramesni, visi čia pikti, nori pasisakyti, visų ego pažeisti“, – kalbėjo V.Karosas.

„Kaip visada, esu puikiai nusiteikęs, varžovas, kaip ir visi mano varžovai šioje organizacijoje nėra lengvas. Visi kovotojai buvo labai geri, kiekvienam daug ruošiausi ir laukiu šios kovos prieš jį. Kiekvienas varžovas turi savo pliusų ir minusų, bet neišskirsiu kažkokių V.Karoso detalių“, – sakė A.Naujokas.

D.Dirkstys taip pat susitarė su D.Rimkumi dėl vieno raundo sparingo jau pirmadienį, kurio žaidėjo ir tiesioginę transliaciją.

Galiausiai kovotojams buvo suteiktas paskutinis žodis, kuriuo jie kreipėsi į sirgalius.

„Balandžio 19-ą bus geros ir karštos kovos. Su Dovydu parodysime kovą, kurios verta buvo laukti penkerius metus“, – M.Pultaražinskas.

„Visiems ramybės ir taikos“, – sakė V.Karosas.

„Mes stengiamės dėl jūsų, kad parodytume gerą šou, ateikite ir palaikykite“, – M.Narauskas.

„Nieko nesakysiu, jeigu galime gal padarome akistatą, nėra ką čia kalbėti“, – sakė D.Dirkstys.

„Norėčiau palinkėti visiems gražaus renginio ir sportininkams gerų kovų, be traumų“, – sakė A.Naujokas.

„Norėčiau aplinkėti, kad iš kiekvienos pergalės ir pralaimėjimo kažko pasisemptume ir taptume geresniais kovotojais. Visi mes einame ir norime laimėti, bet tik pusę iš mūsų laimi. Noriu pasakyti, kad nepasiduotumėte ir siekite to bei atiduokite visą save. Negailėkite įdėti papildomo darbo“, – kalbėjo D.Rimkus.

Galiausiai M.Narauskas ir D.Dirkstys stojo į akistatą, D.Dirkstys dar priminė varžovo padarytą klaidą pirmoje kovoje bei kovotojai išsiskirstė iki kito karto.

Kitose kovojse svorio kategorijoje iki 65 kg susitiks Deividas Danyla (2-0 UTMA) ir Khyzeris Hayatas, pagal „Muay Thai“ taisykles svorio kategorijoje iki 75 kg susikaus Martynas Jasiūnas (2-0 UTMA) ir Mohamedas Hanounas, taip pat išvysime Vakario Didikos (2-1 UTMA) ir Dovydo LevickioJusto Simanaičio ir Arno Kalasiūno (2-0 UTMA), Nato Stupako ir Danielio Antropik ir Kamilos Naujokaitės bei Karolinos Martusevičiūtės dvikovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pasirinkite prekę:

Transliacija

Stanionis. Laukta kova

Gegužės 16 d.

Renginys

4,99 €‎

Visi 2k24 UTMA turnyrai

UTMA

Rugsėjis, Lapkritis

22,99 €‎