fbpx

UTMA skelbia apie ilgai lauktą revanšą: Vitas Karosas susikaus su Matu Pultaražinsku

„Gerų dalykų reikia palaukti“, – net nedvejodamas nukirto „Fighter House“ kovotojas Vitas Karosas, sulaukęs klausimo apie revanšą su klubo „Titanas“ auklėtiniu Matu Pultaražinsku.

Tačiau jau dabar yra aišku, kad kovotojai susitiks liepos 15 dieną „UTMA.Palanga“ ringe.

„Mes abu esame jauni. Neskubėjome, todėl revanšo reikėjo palaukti, – sakė V.Karosas. – Bet manau, laukimas buvo tik į gerą. Abu pasikeitėme, esame kitokie kovotojai – tuo tik įdomiau žiūrovams. Labai pasikeičiau kaip kovotojas. Jei prieš dvejus metus būčiau sulaukęs klausimo, ar tapsiu Muay Thai kovotoju, manyčiau, jog kažkas išprotėjo. O dabar negaliu sulaukti, kada vėl galėsiu kautis pagal Muay Thai taisykles“.

Pirmoji kova tarp M.Pultaražinsko ir V.Karoso įvyko 2021-ųjų pabaigoje. Teisėjų sprendimu pergalę šventė M.Pultaražinskas.

„Nuo to laiko aš Tailande praleidau 7 mėnesius. Tai nebuvo tik įdomi kovotojo patirtis, tai tapo mano nauju kvėpavimu, atradau naują aistrą gyvenimui. Matydamas, kaip žmonės džiaugiasi paprastais dalykais, kaip jie gyvena Muay Thai, augau kaip žmogus“, – sakė V.Karosas. – Kaip kovotojas nuolat gyvenau nežmoniškoje konkurencijoje. Visi ten kovoja dėl savo vietos, nori kautis didžiausiuose renginiuose. Tai privertė mane arti ir bandyti vytis tuos, kurie buvo aukščiau“.

V.Karosas priminė, kad kova su M.Pultaražinsku buvo vienintelis jo pralaimėjimas kikbokso ringe. „O aš nemėgstu pralaimėti, – pabrėžė V.Karosas. – Niekas nemėgsta. Bet esu super azartiškas – jei kas nors laimės prieš mane prie teniso stalo, sėdėsiu valandų valandas, kol įveiksiu varžovą. Nesvarbu, ar iš penkto, ar iš dešimto karto. Man nesvarbu, ar tai būtų Matas, ar tai būtų Petras. Man svarbu, kad būtų iššūkis. Prieš pirmą mūsų kovą labai mažai žmonių tikėjo mano pergale. Sakė, kad per anksti man, kad nesu pasirengęs, kad sužalos mane. Tuomet visiems įrodžiau, kad įmanoma netgi tada, kai dauguma tavimi netiki“.

M.Pultaražinskas į visą naują savo priešininko patirtį žvelgia ramiai: „Jis įgijo naujos patirties, bet ar tai padės kovoje su manimi, pamatysime netrukus“.

„Antroji mūsų kova svarbi tuo, kad noriu tiesiog uždaryti šį klausimą visam laikui, kad daugiau niekam nekiltų abejonių, – sakė „Titano“ kovotojas. – Priešininkui nusimato sunki kova, kuri baigsis mano pergale. Tikiuosi, kad jis stipriai ruošis mūsų susitikimui ringe, žinoma, tikiuosi, kad nesusirgs“.

M.Pultaražinskas UTMA debiutavo kova su Alexisiu Laugeois. Pergalę teisėjų sprendimu šventė prancūzas.

„Kaip vertinu savo debiutą? Prastai, kadangi žinau, jog galiu daugiau. Tą dieną priešininkas buvo geresnis, bet viskas mano karjeroje dar prieš akis“, – pabrėžė M.Pultaražinskas.

V.Karoso manymu, kaunietis toje kovoje buvo tarsi „užmigęs“, nesugebėjo įsijungti į kovą.

„Yra mėgstančių sakyti, kad esi toks geras, koks buvai paskutinėje kovoje, bet tikrai nenurašau Mato ir nesakau, kad jau viskas… Žinau, kad mano vardas ir pavardė jam pridės motyvacijos kovai pasirengti maksimaliai. To jam ir linkiu, nes Lietuvos kovinio sporto gerbėjai yra nusipelnę gerų kovų. Ką būsiu parengęs aš? Gerą seną boksą, tailandietiškus spyrius ir kikbokso dinamiškumą. Mano arsenalas prasiplėtęs dvigubai, jaučiuosi laisvesnis lyg menininkas, gavęs erdvės ir galimybę išreikšti save“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pasirinkite prekę:

Transliacija

Stanionis. Laukta kova

Gegužės 16 d.

Renginys

4,99 €‎

Visi 2k24 UTMA turnyrai

UTMA

Rugsėjis, Lapkritis

22,99 €‎