fbpx

D.Rimkus neslepia pasitikėjimo savimi prieš kovą su A.Misiūnu: „Tai bus geriausia mano versija“

„Mažiau treniruočių, daugiau kitų reikaliukų, – apie paskutinę savaitę prieš kovą sakė Dovydas Rimkus-„Rimkenzo“. – Nėra rytinių treniruočių, o jau džiaugiuosi, kad reikiamas svoris pasiektas. Beliko viena vienintelė užduotis…“

Ir ta užduotis nėra paprasta!

Balandžio 7 dieną Kauno sporto halėje vyksiančiame „UTMA.Kaunas Prime“ turnyre D.Rimkaus laukia dvikova su Arnoldu Misiūnu. Tai bus turnyro dėl svorio kategorijos iki 77 kilogramų čempiono titulo pusfinalis. Kitame pusfinalyje susikaus „Titano“ kovotojas Mindaugas Narauskas ir „Muay Thai Imperijos“ auklėtinis Deividas Dunauskas.

„Užduotis? Beliko neapsiėsti, – nusijuokė „Rimkenzo“, pratęsęs mintį apie tą likusią vienintelę užduotį prieš kovą. – Čia viskas paprasta – viena diena ir labai greitai galiu sugrįžti į 90 kilogramų kategoriją“.

Juokas juokais, tačiau 24-ų kovotojas prisipažino, kad pasirengimas ilgai lauktai kovai buvo itin sklandus. „Buvau susikoncentravęs į psichologinį pasirengimą bei technikos lavinimą su treneriu Tadu Rimkevičiumi, – sportas.lt sakė D.Rimkus. – Esu 100 proc. įsitikinęs, kad laimėsiu ir labai džiaugiuosi, jog atsirado pasitikėjimas savimi. Išžengiau iš savo juodojo laikotarpio ir tikiuosi, kad viskas bus labai gerai“.

Tyliai, bet kovinio sporto užkulisiuose kalbama, kad favoritas laimėti čempiono diržą yra „titanas“ M.Narauskas.

„O, geras!“ – tarsi nustebo D.Rimkus.

„Esu su juo sparingavęs. Jis yra labai aštrus ir techniškas, – sakė D.Rimkus. – Buvau juodžiausiame savo karjeros laikotarpyje, kuomet teko su juo sparinguotis. Tuomet, sutinku, jis buvo stipresnis už mane. Mindaugą gerbiu. Jis man patinka kaip kovotojas. Seniai matau jį ringe, esame kartu sportavę… Dabar būtų didelė garbė finale apsikeisti patirtimi“.

D.Rimkaus teigimu, nereikėtų užbėgti įvykiams už akių – reikia sulaukti M.Narausko kovos su D.Dunausku pabaigos.

„50 iš 50, – prognozavo „Rimkenzo“. – Žinau, kad D.Dunauskas yra kietas“.

Sulaukęs klausimo apie pagarbą ir artėjantį „pasimatymą“ narve su A.Misiūnu, kovotojas išliko diplomatiškas.

„Dabar į tai žvelgiu kaip į kovą, neleisiu emocijoms manęs valdyti, – sakė D.Rimkus. – Pasidavus emocijoms dažniausiai viskas pasibaigia blogai: nori pakirsti, noriu pulti, pasibaigia visos taktikos, padarai daugybę klaidų. Juk žinome, kad ir gyvenime ant karštų emocijų padaryti sprendimai prie gero nepriveda. Esu įsitikinęs savo pergale, bet nenuvertinu priešininko. Dabar esu geriausios sportinės formos savo karjeroje – tiek fizinės, tiek psichologinės. Todėl savimi pasitikiu“.

Kiekvieną rytą D.Rimkus daro eilę psichologinių pratimų.

„Ir pagaliau pasijutau gerai… Ilgą laiką savo spaudžiau. Kiekvieną mielą dieną. O dabar nustojau tai daryti, – sakė D.Rimkus. – Pradėjau galvoti, ką su savimi darydavau – grauždavau save, nekęsdavau. Lūžio tašku tapo diena, kuomet supratau, kad viskas yra mano rankose, suvokiau, kad pats galiu viską pasiekti, kad viskas priklauso tik nuo manęs“.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Paklaustas, ar žiūrovai gali tikėtis dar vieno įspūdingo išėjimo į narvą, D.Rimkus papurtė galvą.

„Apie finalą, kuris bus kitame UTMA turnyre dar pagalvosiu, o dabar esu visiškai susikoncentravęs į pergalę prieš A.Misiūną, – teigė D.Rimkus. – Parodysiu geriausią savo versiją“.

Jo teigimu, A.Misiūnas narve tikrai gali nustebinti. „Tikiu, kad jis kažką turi, – sakė kovotojas. – Pirmiausia, jis yra stipri asmenybė. Bus įdomu. Laukiu su nekantrumu. Degu, kaip noriu pažiūrėti, kiek pats patobulėjau, nes jau esu puikiai susidirbęs su komanda, su treneriu“.

D.Rimkus net nebando slėpti: „Esu labai laimingas, kad suradau trenerį T.Rimkevičių“.

„Vėl užsipliekė ugnis ir meilė šiam sportui. Nes anksčiau sportuoti eidavau, kad nenutukčiau. Sportas man buvo tiesiog pabėgimas nuo savęs… Sportas ir valgymas – dalykai, kurie man leisdavo nuo visko pabėgti, – atvirai kalbėjo D.Rimkus. – O dabar aš mėgaujuosi kiekviena akimirka. Taip, kartais būnu pavargęs, liūdnas, bet kiekviena treniruotė man yra stebuklinga. Kiekvienoje treniruotėje Tadas man parodo vis kažką naujo. Pats išmokau visai kitaip žiūrėti į treniruotes. Sugebu viską priimti lėčiau, pažvelgti iš kitos perspektyvos. Į kiekvieną treniruotę einu tarsi tai man būtų pirmas kartas, tarsi nieko nemokėčiau, kaip naujokas. Būna, kad su treneriu pasiginčijame, bet vėliau atsiprašau. Viskas iš to nuovargio… Gerbiu ir labai džiaugiuosi, kad Tadas priėmė mane, pradėjo dirbti. Tikiu, kad ateityje kartu mūsų laukia labai geri rezultatai“.

Straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/474838/d-rimkus-neslepia-pasitikejimo-savimi-pries-kova-su-a-misiunu-tai-bus-geriausia-mano-versija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pasirinkite prekę:

Transliacija

UTMA #9

Rugsėjo 28 d.

12,99 €‎

UTMA #9 ir #10 turnyrai

UTMA

Rugsėjis, Lapkritis

24,99 €‎