fbpx

Patvirtinta: A.Misiūno ir „Rimkenzo“ kova

„Mažiau kalbų, daugiau darbų“, – nuskambėjo iš kokvotojo Arnoldo Misiūno lūpų, kalbant apie galimą kovą su Dovydu „Rimkenzo“ Rimkumi. „UTMA. Kaunas Prime“ organizatoriai išgirdo šią žinutę ir skelbia apie intriguojantį mūšį.

Balandžio 7 dieną Kauno sporto halėje vyksiančio „UTMA. Kaunas Prime“ narve žiūrovai išvys vienas prieš kitą stovintį A.Misiūną ir „Rimkenzo“.

Skelbiama, kad kova vyks svorio kategorijoje iki 77 kilogramų. Tikėtina, kad tai bus svorio kategorijos turnyro pusfinalio kova. Jos nugalėtojas žengs į finalą. Kitame pusfinalyje kausis tituluotas „Titano“ kovotojas Mindaugas Narauskas. Kol kas UTMA neatskleidžia, kas taps jo priešininku ir ketvirtuoju kandidatu laimėti turnyrą.

Jau yra žinoma, kad dėl „Prelims“ taurės varžysis perspektyviausi šalies kovotojai – Artūras Brižinskas, Jonas Vasiliauskas, Osvaldas Fedorovičius, Andrius Tebėra, Edgaras Semionovas.

Narve savo kova džiugins ir ne vieną kartą savo meistriškumą įrodęs „titanas“ Matas Pultaražinskas. Kovotojas laukia priešininko pavardės paskelbimo. UTMA tik paneigė dalį spėlionių ir perspėjo, kad šįkart tikrai neįvyks ilgai laukta M.Pultaražinsko ir Deivido Danylos kova. Šįkart D.Danyla negalės nudžiuginti savo gerbėjų dėl patirtos traumos.

UTMA linki D.Danylai kuo greičiau sveikti ir tikisi netrukus galėsianti paskelbti apie visų taip laukiamą kauniečių kovą.

Staigmenų ir skambių pavardžių turnyro organizatoriai tikrai dar žada. Netrukus turėtų paaiškėti visi „UTMA. Kaunas Prime“ dalyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pasirinkite prekę:

Transliacija

Stanionis. Laukta kova

Gegužės 16 d.

Renginys

4,99 €‎

Visi 2k24 UTMA turnyrai

UTMA

Rugsėjis, Lapkritis

22,99 €‎